9/17/2017

Deportivo a pierdut meciul cu Betis! Pantilimon şi Andone au fost titulari pentru oaspeţi - ProSport Deportivo a pierdut meciul cu Betis! Pantilimon şi Andone au fost titulari pentru oaspeţi - ProSport

Stiri Noi       9/17/2017

ProSport Deportivo a pierdut meciul cu Betis! Pantilimon şi Andone au fost titulari pentru oaspeţi ProSport Deportivo, cu Pantilimon şi Andone printre titulari, a pierdut meciul cu Betis, scor 1-2. Betis a deschis scorul prin Joaquin în minutul 14, Deportivo a egalat în minutul 23 prin Cartabia, însă în repriza a doua (min. 76) Joaquin a mai punctat o dată … Doi „stranieri” plâng pe umărul lui Daum. „A adus multe lucruri…

Articol original

Va multumim ca ati citit Deportivo a pierdut meciul cu Betis! Pantilimon şi Andone au fost titulari pentru oaspeţi - ProSport