8/12/2017

VIDEO+FOTO Chelsea, campioana din Premier League, sa făcut de râs » La pauză era condusă cu 0-3 - Gazeta Sporturilor VIDEO+FOTO Chelsea, campioana din Premier League, sa făcut de râs » La pauză era condusă cu 0-3 - Gazeta Sporturilor

✎ Stiri Noi 📅 8/12/2017

Gazeta Sporturilor VIDEO+FOTO Chelsea, campioana din Premier League, sa făcut de râs » La pauză era condusă cu 0-3 Gazeta Sporturilor Campionatul englez, care a debutat vineri cu victoria lui Arsenal în fața lui Leicester, scor 4-3, a avut parte de două surprize azi. Pe lângă egalul dintre Watford și Liverpool, 3-3, s-a jucat și partida dintre Chelsea, campioana en-titre, și Burnley … PREMIER LEAGUE: BANII VORBESCFanatik Premier League,…

Articol original

👍 Va multumim ca ati citit VIDEO+FOTO Chelsea, campioana din Premier League, sa făcut de râs » La pauză era condusă cu 0-3 - Gazeta Sporturilor