8/13/2017

Video Garcia - Halep 4-6, 2-6. Simona se impune clar și se pregătește pentru al doilea meci al zilei! - DigiSport Video Garcia - Halep 4-6, 2-6. Simona se impune clar și se pregătește pentru al doilea meci al zilei! - DigiSport

✎ Stiri Noi 📅 8/13/2017

DigiSport Video Garcia - Halep 4-6, 2-6. Simona se impune clar și se pregătește pentru al doilea meci al zilei! DigiSport Simona Halep e tot mai aproape de apărarea titlului la Rogers Cup - numărul 2 WTA a trecut şi de sferturi, după un duel împotriva Carolinei Garcia. Într-o partidă în care nu şi-a pierdut deloc serviciul, Halep a reuşit un break în primul set şi două în … Replica Simonei Halep pentru fanul care ia strigat „Rupe-o,…

Articol original

👍 Va multumim ca ati citit Video Garcia - Halep 4-6, 2-6. Simona se impune clar și se pregătește pentru al doilea meci al zilei! - DigiSport