Vrei sa slabesti rapid si mult? Dieta Ornish este cea mai simpla metoda prin care poti ajunge la greutatea ideala

Dieta Ornish este cea mai simpla metoda prin care poti ajunge rapid la greutatea ideala si care te ajuta sa scapi de o multime de boli. Pe l...

10/02/2016

✎ Stiri Noi 📅 10/02/2016

ProSport VIDEO A patra partidă consecutivă fără victorie pentru Real Madrid » De 7 ani na mai avut o serie atât de neagră! Gazeta Sporturilor Partida a început cum nu se poate mai rău pentru madrileni, Ander Capa marcând pentru oaspeți în minutul 6 al partidei. Gareth Bale a egalat în minutul 17, printr-o lovitură de cap din interiorul careului. Vezi aici cele mai importante faze ale meciului! Real Madrid - Eibar 1-1. “Albii”…

Articol original

👍 Va multumim ca ati citit VIDEO A patra partidă consecutivă fără victorie pentru Real Madrid » De 7 ani na mai avut o serie atât de neagră! - Gazeta Sporturilor